CD Saklama Kutuları Modelleri ve Fiyatları

Müzik dinlemeye düşkünseniz, CD’leriniz evinizin demirbaşları arasında yer alıyordur. Peki hem CD’lerinizi koruyabileceğiniz hem de evinizin tarzına uygun dekoratif CD rafınız veya bir dolabınız var mı?
İçinde bulunduğumuz teknoloji çağının hayatımıza getirdiği en önemli yeniliklerden biri, şüphesiz CD’ler. Önce plaklar tarihe karıştı, şimdi de kasetler çöpe gidiyor. Artık hem görüntü hem de ses dosyaları, CD olarak kayıt altında tutuluyor.

Müzik dinlemeye ve evde film izlemeye meraklıysanız, CD’lerinizi düzenli bir şekilde muhafaza edebileceğiniz bir dolabınız olsa iyi olur. Böylece istediğiniz zaman onlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Masaüstü tarzında kullanabileceğiniz küçük CD’liklerin yanı sıra kütüphaneyi andıran büyük bir CD dolabını da tercih etmeniz mümkün.

Gizli kayıtlarınız için
Eğer CD’lerinizi herkes tarafından kolayca ulaşılamayacak bir ortamda muhafaza etmek istiyorsanız, kilitli bir CD dolabı tercih edebilirsiniz. Mudo Concept mağazalarında bulabileceğiniz bu mavi renkli metal CD’lik, 49.50 YTL’ye satılıyor.
Hasır görünümlü
CD’lerinizi hasır bir sepette de saklayabilirsiniz. Riviera Maison mağazasında bulabileceğiniz bu rustik rattan CD’liğin farklı ebatlarda olanları da var. Fiyatları ebatlarına göre 40 ile 120 YTL arasında değişiyor.

İstediğiniz renk ve desende
Bauhaus’taki boyanabilir CD’likler, kişiye özel bir kullanım imkânı sunuyor. Fiyatı 14.90 YTL olan CD’liklere, istediğiniz renk ve desende boyama yapılabiliyor.
Ahşabın şıklığı
Ahşap CD dolapları her tarzdaki eve uyum sağlayabilir. IKEA’da farklı renklerde ve ebatlardaki ahşap CD’liklerin fiyatları 8.95- 59.95 YTL arasında değişiyor.

Eğlenceli modeller
Sıradışı, eğlenceli bir CD’lik arıyorsanız Karınca Desing’daki modellere göz atabilirsiniz. Meşrubat kutusu şeklindeki CD’lik 78 YTL. Diğer renkli modeller ise 38 YTL’den satılıyor.
Kullanımı kolay
Pabetland mağazasında bulabileceğiniz bu ahşap CD’liğin metal sürgülü rafları bulunuyor. Fiyatı ise 442.50 YTL.

This entry was posted in Mutfak Dekorasyon. Bookmark the permalink.